GAYRİMENKUL HiZMETLERİNDE “DOĞRU ZAMAN, DOĞRU KARAR VE KALİTE”

BOZALANLAR olarak gayrimenkul sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimlerimizle; danışmanlık, kullanım etüdü, proje geliştirme, proje oluşturma, ortaklık ve piyasa araştırmaları konularında, dünya standartlarına uygun, kaliteli, profesyonel ve yetkin hizmetler vermekteyiz.

Ayrıca, makine ve ekipman konusundaki ihtiyaçlarınızı, yıllardır sektörümüzde bulunan tecrübe sahibi uzman mühendis çalışanlarımızla sağlamaktayız.

Bizimle çalışmayı tercih etmeniz durumunda, gayrimenkul sektöründeki deneyimimlerimizin uzun yıllar birikimi sonucu oluşan tecrübelerimizle sizlere destek ve hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

İş ortaklarımızın ve müşterilerimizin ve bilgilerini gizlilik prensibi çerçevesinde korumak en temel ve en önemli etik kurallarımızdandır.

Hazırladığımız raporlar, müşterilerimizin yazılı onayı olmaksızın hiçbir kurum ve kuruluşla paylaşılmaz.

Gayrimenkul hizmetlerinde “DOĞRU ZAMAN, DOĞRU KARAR VE KALİTE” ile tanışmanız, her türlü soru ve gayrimenkul danışma ihtiyaçlarınız için BOZALANLAR olarak yanınızdayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Çalışmalarımızı “Önce Hizmet” ilkemiz ile sürdürmek
  • Müşterilerimizin gayrimenkul değerleme ve danışmanlık konularındaki tüm ihtiyaçlarına, uluslararası profesyonel ve etik standartlarda, bağımsız, tarafsız, güvenilir, hızlı ve kaliteli cevap veren “Çözüm Ortağı” olmak.
  • Sektördeki gelişmeleri Türkiye ve Dünya ölçeğinde takip etmek
  • Her aşamada uluslararası standartları sağlamak, gelişim ve başarıda sürekliliği yakalamak
  • En kısa sürede bağımsız-tarafsız ve en doğru, güvenilir, kaliteli değerleme hizmetini vermek, verimli ve karlı çalışmak
  • Çalışanların eğitimine ve kişisel gelişimine sürekli katkıda bulunarak hizmet kalitesini ve çalışan memnuniyetini arttırmak
  • Çalışanlarına, müşterilerine, ortaklarına ve tüm proje paydaşlarına daima dürüst davranmak
  • Firma faaliyetlerinin kalitesinin sürekliliğinin iyileştirilmesini taahhüt etmektir.
Translate »