Geliştirme konusundaki uzmanlığıyla sektörde öncü olacak projeler üzerinde çalışmaktadır. Sahip olduğu tecrübeli ve nitelikli işgücünü daha da geliştirip çağdaş ve kurumsal bir yapı oluşturmak ve sektörün öncü şirketlerinden olmak misyonuyla yola çıkan Bozalanlar İnşaat, Türkiye’de ve yurtdışında iş yerleri konut ve bu gibi gayrimenkulleri geliştirmek, planlamak projelendirmek inşa etmek veya ettirmek ve müşterilerinin kullanımına sunmak için gerekli organizasyonu yapmaktadır.

Temel çalışma prensibi, ürettiği gayrimenkullerde hiçbir zaman kaliteden ödün vermemek, proje ortaklarının, müşterilerin ve çalışanların memnuniyetini en üst seviyede tutmak, geleneksel kültürün ve doğal çevrenin korunması için azami çabayı göstermek, mimari değerlerimizi korumak ve yenilerinin yapılmasına destek vermektir.

Bozalanlar İnşaat şıklık ve konforu size en kaliteli şekilde sağlarken sahip olduğu hizmet anlayışı ile memnuniyetinizi garantilemektedir.
Deprem yönetmenliğine uygun mimari ve statik hesapları ile güvenliğinizi ön planda tutar ve bakış açınızı yansıtan minimalist tasarım çizgiler ile evinizdeyken kendinizi özel ve güvende hissetmenizi sağlar.

Bozalanlar İnşaat, deprem yönetmenliğine uygun mimari statik mekanik ve elektrik projeleri, C35 sınıfı beton, BCLL sınıfı beton, radya temel ısı yalıtımı, ithal marka alüminyum doğrama ve panjur sistemi, şifreli ve akıllı çelik kapılar, özel tasarımlı kapılar ve doğramalar birinci sınıf lamine yer döşemeleri, balkonlar için kırılmaz cam, paslanmaz çelik alüminyum korkuluklar yapar.

Bozalanlar İnşaat için en değerli ve temel ilke insan hayatını güvene almak, kolaylaştırmak ve güzelleştirmektir.

 

Translate »